Skip to main content

Палкі обійми з красунею в бікіні: Аль Пачіно зазначив 77-річчя зі своєю 37-річною коханою

Вісім років тому зірка фільму "Хрещений батько" почав зустрічатися з аргентинською акторкою Люсіль Сола, яка молодша за актора на 39 років. Колись відомий серцеїд без пам'яті закохався в дівчину, та так, що був готовий одружитися з нею. Тоді актор говорив, що для кохання та шлюбу не існує вікових перешкод, однак незабаром пара відмовилася від цієї ідеї, тому що обидва цінують свою свободу.

Днями Аль Пачіно відзначив свій 77 день народження. Разом з Люсіль він відправився в Мексику, щоб відсвяткувати цю подію. Папарацці вдалося сфотографувати закоханих під час прогулянки по узбережжю. Як зазначають західні інсайдери, незважаючи на свій вік, актор в душі залишився хлопчиком. Разом зі своєю молодою супутницею він купався в морі, веселився і ні на крок не відходив від дівчини, обмінюючись з нею пристрасними поцілунками.

Нагадаємо, що актор ніколи не був одружений, проте має трьох дітей: 27-річну Джулію, яка народилася в стосунках з учителем акторської майстерності Яною Террант, і 16-річних близнюків Антона і Олівію, мати яких - актриса Беверлі Д'Анджело.