Skip to main content

Новина про публічну зраду Девіда Бекхема дружині розбурхала ЗМІ

Сімейна ідилія Девіда і Вікторії Бекхем багатьом не дає спокою. Світські пліткарі пильно стежать за особистим життям колишнього футболіста, сподіваючись зловити його на зраду. Можливо, їм це вдалося?

Днями в будинку відомого музиканта Стівена Тайлера відбулася вечірка, на яку Девід прийшов з дружиною. Але, як з'ясувалося, серед запрошених виявилася і "нова кохана" футболіста. Інсайдери повідомляють, що незважаючи на те, що чоловік ретельно приховує ці відносини, його близькі друзі вже знайомі з дівчиною.

Поки ЗМІ посилаються на видання The Globe і CelebrityDirtyLaundry - таблоїди, які публікують як відверту брехню, так і плітки, які мають під собою підстави. Як ви вважаєте, з огляду на давні розмови про проблеми в зоряному сімействі, чи здатний люблячий чоловік і батько на подібний крок? Може бути, недавня зміна іміджу, коли чоловік знову повернувся до своєї юнацької зачісці, сталася неспроста, так він просто намагається пом'якшити кризу середнього віку? Або цей шлюб давно себе зжив? Діліться думками в коментарях!