Skip to main content

51-річна Джанет Джексон екстремально схудла після розлучення з чоловіком

Розлучення був обопільним рішенням, а парі вдалося розлучитися мирним шляхом, без суду. Однак, як повідомляли західні ЗМІ, причинами розставання стали тотальний контроль чоловіка співачки і, до того ж, зіткнення їх культур.

Раніше в своєму блозі Джанет заявляла, що має намір повернутися на сцену і продовжити гастрольний тур. Напередодні цього, Джексон всерйоз взялася за свою фігуру, адже за час вагітності вона набрала цілих 45 кілограмів. Результат схуднення можна було побачити ще пару місяців назад.

Однак, напередодні, співачка дуже здивувала фанатів, з'явившись на вечірці в Лос-Анджелесі. Зірка з'явилася перед численними фотографами в чорній кофті з відкритими плечима і такого ж кольору обтягує спідниці, у всій красі продемонструвавши екстремально схудлу фігуру.

Варто зазначити, що повернення до музичної діяльності, народження сина і розставання з чоловіком найкращим чином вплинули на Джанет. В добавок до того, що вона позбулася від ненависних кілограмів, вона помітно покращала і стала виглядати на кілька років молодший.