Skip to main content

Рене Зеллвегер стала брюнеткою

Для того, щоб позбутися від обридлого амплуа, 45-річна Рене Зеллвегер (Rene Zellweger) готова на все. Не так давно вона постала перед публікою з абсолютно новим обличчям - все відразу ж заговорили, що виною всьому невдала пластична операція, на що Рене спокійно відповіла: "Я рада, що люди побачили, як я змінилася. Раніше моє життя нагадувала хаос і у мене не вистачало часу доглядати за своєю зовнішністю. Тепер я інша, дозволяю собі більше часу віддавати сім'ї і самої себе. я щаслива ". Хоча це спровокувало лише глузування у вигляді образливих заголовків в стилі "Зеллвегер перекосило від щастя".

Тепер же в мережі з'явилися фотографії Рене з іншим кольором волосся. Його вона змінила заради головної ролі в драмі за бестселером Рона Холла і Денвера Мура "Такий же не такий, як я" (Same Kind Of Different As Me). Поки це всього лише перука, але може бути, Рене варто задуматися про більш радикальний крок?

Цікаві статті, новини, а також рецепти, гороскопи та багато іншого шукайте на нашому сайті і сторінках свіжих випусків PDF-журналу.