Skip to main content

Міранда Керр розповіла про дату весілля

У своєму останньому інтерв'ю супермодель Міранда Керр (Miranda Kerr) нарешті заговорила про весілля. Адже фанати давно вже чекають хоч якихось відомостей про це. Багато хто навіть вирішили, що вона вже таємно вийшла заміж за свого коханого, Евана Шпігеля.

І ось Міранда розповіла, що їх одруження відбудеться на початку 2017 року. "Я не можу дочекатися цього дня!" - заявила модель. Колишня дружина Орландо Блума і "ангел" Victoria's Secret також поділилася подробицями заручин. "Для мене його пропозиція виявилася повною несподіванкою. Еван раптом звернувся до мене:" Дивись і запам'ятай цей момент. Я встаю перед тобою на коліна в перший і в останній раз в житті! І простягнув мені кільце. А я так розхвилювалася, що навіть відразу відповіла йому. Але, звичайно ж, я була на сьомому небі від радості, я просто тремтіла від щастя! "- розповіла Керр.

26-річний Еван - наймолодший мільярдер у світі. Він заснував і став на голову компанії, що створила Snapchat - додаток для обміну самознищується картинками. У Міранди від Орландо Блума є п'ятирічний син.