Skip to main content

Принц Вільям і Кейт Міддлтон розбестили сина

У п'ятницю королівська сім'я привітала принца Джорджа з днем ​​народження, а двома днями пізніше його батьки вирушили в англійське місто Портсмут. Там проходила традиційна яхтова гонка America's Cup World Series. Ні син, ні маленька донька не склали їм компанію в цій поїздці.

Вільям охоче спілкувався з публікою. Не обійшлося і без питань про те, що саме отримав його син в якості подарунка. "Що він отримав в подарунок на день народження? Я не скажу. У нього тепер занадто багато речей. Він занадто розпещений. І він поки не цікавиться човнами", - відповів принц 10-річному переможцю гонки Заку Кею (Zak Kay).

Тим часом світ продовжує захоплюватися новими фотографіями принца, які були опубліковані на сторінці Кенсингтонського палацу. "Неможливо повірити, що йому вже три", - написав тоді офіційний представник.

Не обійшлося і без критики. Один з кадрів, на якому Джордж зображений з улюбленцем сім'ї, викликав справжній скандал. Зоозахисники звинуватили королівську сім'ю в тому, що вони дозволяють хлопчикові годувати собаку морозивом.