Skip to main content

Син Кіркорова почав сольну кар'єру

У Москві пройшло відкриття першого в Росії дитячого музичного ресторану. Його засновниками стали продюсер Максим Фадєєв і співак Емін Агаларов. Своє кафе вони назвали "У дяді Макса". На відкритті було багато гостей: співачка Катя Лель, Жасмин з дочкою з однакових сукнях, Олександр Ревва з сім'єю і Філіп Кіркоров. Він теж прийшов не один - з ним були його діти, п'ятирічна Алла-Вікторія і чотирирічний Мартін.

Це кафе вже зареєструвало рекорд в Книзі Гіннесса, Книзі рекордів Росії і Європи. Там створено найбільший в світі молочний коктейль. Хто випив стільки ласощів, не повідомляється, але ми впевнені, що все дісталося дітям.

У своєму Instagram Максим Фадєєв повідомив передплатникам, що маленький Мартін записав свою першу пісню. Також Макс додав: "Я готую сюрприз для Філіпа і його дітей у вигляді дитячої пісеньки! Це буде хіт! Обіцяю!"

У ресторані чекатимуть не тільки дорослих, а й дітей. Там будуть грати відомі дитячі пісні. Ймовірно, незабаром ми там почуємо і дітей Кіркорова, і, може бути, кого-то ще з зіркових діток.