Skip to main content

"Я дуже багатий гей!": Кріштіану Роналду здивував фанатів

Чутки про нетрадиційну орієнтацію Кріштіану Роналду (Cristiano Ronaldo) ходять вже давно. Сам португальський футболіст ніяк не коментував їх до недавнього часу. Однак в зарубіжній пресі з'явилася шокуюча новина.

Після гри Кріштіану Роналду під час сварки зробив сенсаційне зізнання. У роздягальні після матчу "Реала" і "Атлетіко" футболіст посварився з іншим спортсменом, Коке. Причина конфлікту не називається. Однак під час сутички Коке назвав Роналду геєм.

"Так, я гей! Зате я дуже багатий, ублюдок!", - вигукнув йому в відповідь Роналду. Його слова цитує іспанська радіостанція COPE, посилаючись на свої джерела. Одкровення Роналду здивувало фанатів, однак це не можна назвати визнанням у своїй нетрадиційній орієнтації, так званим камінг-аутом. Адже заява була зроблена в пориві емоцій, і не було взято до широкої аудиторії.

Футболіст часто з'являвся в компанії чоловіків. Ще він ретельно стежить за собою, робить манікюр і ходить в солярій. Кріштіану Роналду виховує 6-річного сина, народженого від сурогатної матері.