Skip to main content

Плющенко та Рудьковська віддали однорічного сина в школу

Ранній розвиток дітей зараз дуже модно. Багато батьків поспішають віддати своїх дітей на всілякі курси і гуртки, ледь ті навчаться ходити. Відомий продюсер Яна Рудковська і дворазовий чемпіон з фігурного катання Євген Плющенко в "модному тренді" - їх однорічний син Саша вже став учнем школи раннього розвитку.

"Саша поїхав вчитися в свою першу школу Gymboree, він вже ходить туди 2 місяці і йому дуже подобається! У нього там з'явилося багато друзів!" - повідомила в своєму інстаграме Яна Рудковська.

Чим саме займається дитина, молода мама не уточнила. Центр раннього розвитку обіцяє виявити у дитини приховані таланти за допомогою різноманітних занять в ігровій формі, які включають в себе спортивні та сімейні уроки. Крім того, в школі навчають і рахунку, і письму, і малювання, займаються фізичною підготовкою дітей.

Крім відвідувань школи син Рудковської і Плющенко веде активну віртуальне життя: батьки зареєстрували малюка в соціальних мережах і від його імені пишуть пости і викладають фотографії.