Skip to main content

Алла Пугачова показала нове відео з дочкою Лізою

Шанувальники Алли Пугачової встигли скучити за новими фотографіями і відеозаписами в блозі співачки: деякий час назад Примадонна позбулася доступу в Instagram. Кілька хвилин тому вона опублікувала свіже відео про те, як вчить свою маленьку дочку плавати. "Старанна Ліза", - написала горда мати.

На відео відображений процес занять з тренером. Алла Борисівна стежить за нею, коментуючи руху дівчинки, яка намагається вилізти з басейну: "Ех, важка ти попка Мономаха", - жартує артистка. "Америка-Європа! А у мене найкрасивіша попа", - розчулюється вона перед тим, як Ліза робить черговий відважний стрибок у воду.

Наступною опублікованій фотографією виявився знімок заходу в Юрмалі, нагадує артистці про щасливих літніх дні, проведені в колі сім'ї та друзів.

У тому, що ця сторінка справжня, сумнівів немає. Вчора ввечері Філіп Кіркоров урочисто оголосив про повернення Примадонни в Мережу. Юлія Проскурякова особисто перевірила цю інформацію, а Ігор Ніколаєв так зрадів події, що присвятив дорогий йому жінці вірші.