Skip to main content

Алла Пугачова і Максим Галкін з дітьми проведуть літо на віллі за 15 мільйонів євро

Багато років Юрмала була улюбленим місцем зірок російського шоу-бізнесу. Щорічно там проходив легендарний музичний фестиваль "Нова хвиля", беззмінною "музою" якого до цих пір є Алла Борисівна. Однак три роки тому захід перенесли в Сочі, але багато вітчизняних знаменитості досі віддають перевагу латвійському курорту. Ось і Пугачова разом з чоловіком Максимом Галкіним, а також дітьми Лізою і Гаррі планують цього літа вирушити на балтійське узбережжя. Як розповіли місцеві жителі порталу kp.ru, зоряна пара оселиться на тій же двоповерховій віллі "Марта", яку брали в оренду в минулому році.

Будівля можна назвати справді розкішним. Тенісний корт, кінозал, бібліотека, спа-комплекс, картинна галерея - це тільки мала частина того, що включає в себе вілла.

На даний момент будинок виставлений на продаж і оцінюється в 15 мільйонів євро, в перерахунку на рублі - близько 950 мільйонів. А щоб провести в цьому шикарному особняку, наприклад, місяць, доведеться викласти кругленьку суму - понад семи мільйонів рублів.