Skip to main content

У родині Кетрін Хейгл сталося диво

Довгий час актриса Кетрін Хейгл і її чоловік, музикант Джош Келлі, не могли зачати дитину. Наслідуючи приклад батьків Кейт, які спочатку удочерили дівчинку на ім'я Маргарет з Кореї, а потім у них народилася і своя дочка, пара усиновила двох дітей - в квітні 2012 і вересні 2009 року. Сьогодні Кейт і Джош підтвердили: в січні у них народиться хлопчик.

"Сім'я Келлі щаслива повідомити: ми очікуємо третю дитину. Нелей і Аделаїда з нетерпінням чекають свого братика, а Джош і я сповнені вдячності долі", - цитує актрису People.

Кейт і Джош одружені 8 років. Вони виховують 7-річну Нелей Мун (Naleigh Moon) і 4-річну Аделаїду Марію Хоуп (Adelaide Marie Hope). У 2010 році Нелей перенесла операцію на серці і тепер повністю здорова.

У 2012 році в інтерв'ю з журналом Parent & Child зірка фільму "Наречена Чакі" і серіалу "Анатомія пристрасті" зізнавалася, що вони мріяли про дітей ще на початковому етапі відносин: "Ми говорили про це, ще коли були заручені. Ми також говорили про біологічне дитину, але спочатку вирішили усиновити ".