Skip to main content

Фанати переплутали Машу Малиновської з Сергієм Звєрєвим

35-річна Маша Малиновська опублікувала нову фотографію, яка викликала хвилю критики. Фоловерів Малиновської висміяли її надмірно збільшені губи і відзначили, що на знімку Машу легко можна переплутати з Сергієм Звєрєвим.

"Вирушаю в край суворих чоловіків і тріскучих морозів. Зустрічаються Єкатеринбурзі !!!", - підписала фотографію Малиновська.

"Блін, раніше Маша була красивою, а зараз ізорудовалі особа", "че то на Звєрєва схожа", "Ой ой який кошмаріще", "А що у нас з губами? Вас токашта віддерли від гойдалки, мадам? І судячи по обличчю, ви цим фактом вкрай здивовані. або засмучені. хто там сказав, що краса - страшна сила? пам'ятник йому, силіконовий ", - коментують знімок Малиновської передплатники. (Орфографія і стиль авторів збережені. - Прим.ред.)

Справа в тому, що знаменитість відправилася в Єкатеринбург, про що і повідомила фанатам, а своїм знімком Маша спробувала проілюструвати своє рішення відвідати суворий морозний край. Саме тому Малиновська нахмурила брови і надула і без того надуті губки. Ефект, прямо скажемо, в наявності.