Skip to main content

Маг Костянтин Ямпільський з "Битви екстрасенсів" помер на самоті на 34-му році життя

Маг Костянтин Ямпільський, який став відомим після участі в 10-му сезоні шоу "Битва екстрасенсів", помер 16 січня від гострої коронарної недостатності. Інформація про раптову смерть Костянтина була опублікована сьогодні в групі "ВКонтакте" Воронезького інституту мистецтв, випускником якого був Костянтин.

Друзі мага просять допомоги в організації його похорону: "Костя не має близьких людей, тому ми сподіваємося організувати його гідні проводи в останню путь силами нашого театрального співтовариства. Просимо Вас проявити милосердя і взяти участь в організації церемонії прощання і похоронів Людина, яка навчалася з нами на одному факультеті ".

Крім "Битви екстрасенсів" Ямпільський взяв участь в іншому шоу - "Надприродний відбір" на телеканалі ТВ-3, в якому став переможцем.

Цікаво, що за місяць до відходу з життя Костянтин опублікував рядки з передсмертної записки Стіва Джобса. У ній в загальних рисах йдеться про те, що всі гроші світу ніщо в порівнянні зі справжніми почуттями і любов'ю до близьких.