Skip to main content

У трагедії з дочкою Уїтні Х'юстон звинувачують чоловіка дівчини

31 січня 21-річна Боббі Крістіна Браун, єдина дочка співачки і актриси Вітні Х'юстон, була госпіталізована з діагнозом "набряк головного мозку". Дівчину ввели в стан штучної коми і підключили до апарату штучного життєзабезпечення.

Поліція веде розслідування гучної справи. І за однією з версій, вина може лежати на її дружині, Ніке Гордона - саме він виявив її тіло і викликав правоохоронців і "швидку". Підгрунтям для підозр послужили слова його друга, Макса Ломас. Він стверджує, що в той день, коли було виявлено тіло Христини, гостював у пари. Парочка постійно сварилася, і в один момент дівчина закрилася у ванній. Чоловік кілька разів заходив до неї, він був останнім, хто бачив її в свідомості. Прямих доказів заподіяння їм шкоди Христині у поліції поки немає.

За іншою версією, причиною нещастя могла стати предозіровка наркотиків - так само, як у випадку з її матір'ю, яка 11 лютого 2012 року загинула при схожих обставинах, однак слідів наркотиків при первинному обшуку в будинку виявлено не було.