Skip to main content

25-річна Крістен Стюарт вирішила піти з великого кіно

25-річна актриса Крістен Стюарт вирішила зав'язати з блокбастерами. Днями в інтерв'ю з виданням Diva вона заявила: "Мені необхідно навчитися слухати інстинкти при виборі фільмів. Я прийняла рішення уникати блокбастери і зніматися в невеликих проектах, які будуть залучати менше уваги, але будуть задовольняти мене як актрису".

Зірка повідомила, що втомилася від зайвої уваги до її професійному та особистому житті. "Коли актор в кар'єрі досягає певного рівня, він починає втрачати себе. Я розчинилася в придуманому для мене образі. Навколо мене дуже багато людей, які вирішують все за мене", - поскаржилася вона.

Цей рік став переломним в її кар'єрі Стюарт. Навесні вона стала першою американською актрисою, яка була удостоєна французького аналога "Оскара", премії "Сезар" за фільм "Зільсер-Марія" режисера Олів'є Ассайаса. Зміна іміджу, вважає Крістен, піде їй на користь.

Цю та іншу цікаву інформацію шукайте на нашому сайті і на сторінках PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати і читати в будь-який зручний час.