Skip to main content

Леді Гага стала дизайнером

Сьогодні епатажна співачка Леді Гага оголосила про те, що вирішила стати собачим дизайнером. Її музою стане улюблений бульдог на ім'я Азія, фотографією якого вона проілюструвала це повідомлення у Instagram.

Азія, як і личить музі, супроводжує свою господиню, поки та творить. На столі перед собачкою - начерки новоспеченого дизайнера. Шия улюбленого бульдога співачки прикрашена бантом кольору фуксії, який, можливо, стане прототипом одного з образів, який продемонструє дизайнер в рамках своєї першої колекції.

Загальну концепцію лінії одягу для вихованців Леді Гага описала як "уявити креативні і функціональні ідеї для звірів і їх господарів". Також вона задумалася про пипуске якісного харчування для домашніх тварин.

Сподіваємося, що у співачки все вийде. Така ж стильна, як і її власниця, Азія всім своїм виглядом показує, що їй подобається ця затія.

Цю та інші новини з життя зірок шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати - і читати в будь-якому місці в зручний час.