Skip to main content

Легендарний Майкл Фелпс таємно одружився на матері своєї дитини

Легендарний плавець Майкл Фелпс, який вважався одним з найбільш завидних женихів, незважаючи на наявність подруги і сина, втратив свій статус. Цього літа він в таємниці від всіх одружився на матері своєї дитини.

Церемонія пройшла в штаті Арізона 13 червня, передає TMZ. Їй керував агент спортсмена, Пітер Карлайсл. Нареченою стала міс Каліфорнія-2010 Ніколь Джонсон, яка є матір'ю його первістка.

Про щасливих зміни в своєму житті дружина Фелпса повідомила найближчим і тим, хто зміг розгадати її натяк. У день весілля вона опублікувала фото, під яким написала: "Така незабутня ніч".

Перша дитина пари, Бумер Роберт Фелпс, з'явився на світ 5 травня 2016 року. Деякі джерела повідомляють, що в найближчому майбутньому пара планує обзавестися і другим.

На Олімпіаді 2016 в Ріо Майкл став одним з найбільш обговорюваних спортсменів. Після змагань фанатів чекала ще одна новина: плавець повідомив про завершення своєї спортивної кар'єри. 23 рази ставши олімпійським чемпіоном, чоловік заявив, що вирішив проводити більше часу з сім'єю.