Skip to main content

Кріштіану Роналду розлучився і з клубом, і з коханою

Відомий футболіст Кріштіану Роналду збирається покинути футбольний клуб "Manchester United". І це не єдина зміна в його житті. Схоже, Роналду вирішив почати нове життя!

У ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що він розлучився і зі своєю коханою, моделлю Нереїдою Гайарда, з якою він зустрічався 5 місяців.

Звістка про їхній розрив було дуже несподіваним. Ще в червні Кріштіану і Нереїда провели 2 тижні на Сардинії, відпочиваючи і насолоджуючись суспільством один одного. Здавалося, що вони без розуму один від одного і щасливі разом.

Кріштіану Роналду Нереїда Гайарда

Причина розриву футболіста і моделі невідома, але повідомляється, що Роналду втомився від того, що ім'я його коханої постійно з'являється в жовтій пресі. Зокрема, нещодавно з'явилося повідомлення про можливі відносинах Нерєїди і Серхіо Рамоса, захисника іспанського клубу "Real Madrid".

У минулі вихідні модель повинна була прилетіти до Роналду в Португалію, але відмовилася, пояснивши, що пошкодила ногу. Замість цього вона вирушила відпочивати на Ібіцу разом з подругою.