Ірина Родніна жорстко розкритикувала Аллу Пугачову: "Це приблизно як я б зараз виїхала на лід"

Знаменита радянська фігуристка Ірина Родніна підтримала хвилю критики на адресу творців новорічних програм на головних телеканалах країни. Судячи з усього, їй теж набридли зірки 1980-х - 1990-х: екс-спортсменка дала це зрозуміти своїм "ретвітів" і колючим коментарем.

"Мені подобалися б новорічні вогники, якби не Пугачова, Галкін, Басков, Кіркоров, зірки 80-х, зірки 90-х, все це дежавю, яке переживає країна з року в рік", - написав анонімний користувач Twitter (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. - Прим. ред.). "Це, приблизно, як я б зараз виїхала на лід", - підтримала його Родніна.

Нагадаємо, нещодавно з приводу новорічних вогників висловився відомий продюсер Максим Фадєєв. Він закликав своїх передплатників оцінити те, що відбувалося на екрані, натякнувши, що йому самому шоу зовсім не сподобалися. Максу відповіла сама Примадонна: "Що ти все бурчить, як старіючий невдаха? Нудно тобі на Балі? Чи не" муті ", не говори, а йди і зміни все, зроби крутіше". Цей коментар Фадєєв не вдостоїв відповіддю.

Loading...