Син Газманова зізнався: батько заборонив йому співати

Зараз пасинок Олега Газманова, якого він називає своїм сином, вчиться в Лондоні. Він художник, а також працює моделлю і знімається для журналів. У своєму останньому інтерв'ю Філіп розповів, що Газманов-страший відмовив йому думати про кар'єру співака.

"Пам'ятаю, як ми з батьком поїхали в перший раз відпочивати на Мальдіви. Я лежав у гамаку і щось наспівував. Батько слухав-слухав, потім не витримав, підійшов і сказав:" Філ, у тебе є слух, але голосу немає. Тому йди краще пограй ". Після цих слів моя кар'єра обірвалася", - згадує Пилип.

Однак хлопець зовсім не засмучується. Він планує відкрити власний бізнес, пов'язаний з малюнками і дизайном. І навіть вже працював в сфері комп'ютерних ігор. А поки він живе в гуртожитку. Його сім'я вирішила, що не потрібно витрачатися на квартиру. До речі, старший брат Родіон теж жив в гуртожитку в Лондоні.

Сам Олег Газманов повністю задоволений вибором сина. І хоча його дитинство пройшло в групі "Непосиди", де Філіп непогано виступав, він вважає, що не завжди потрібно йти по стопах батька.

Loading...