Мільярдер Ілон Маск розлучився з Ембер Херд через її поведінки

Красуні Ембер Херд знову не пощастило в любові: 46-річний мільярдер Ілон Маск кинув голлівудську актрису. Це сталося приблизно тиждень тому, але ЗМІ дізналися тільки сьогодні. Причина - в її характері й поведінці, повідомляють інсайдери.

"Вона сильно засмучена, спустошена. Він прийняв це рішення. До нього дійшли деякі чутки про її поведінці, які йому не сподобалися", - повідомив інсайдер виданню The Mail.

"Ембер буває дуже егоїстична, вона любить маніпулювати. Ілон повернувся в Лос-Анджелес, а вона залишилася в Австралії, зализувати рани", - повідомив приятель зірки.

Роман власника компаній SpaceX і Teslaс і голлівудської актриси тривав приблизно рік. Він трапився після розлучення Ілона з першою дружиною, британською актрисою Талула Райлі.

Нагадаємо, що шлюб актриси з легендарним Джонні Деппом також закінчився сумно: після страшного скандалу Ембер подала на розлучення. Вона пред'явила поліції синці і звинуватила чоловіка в рукоприкладстві, обстановка в будинку також говорила про те, що все серйозно.

Loading...