Боягузливим чоловікам не можна на пологи!

Фахівці попереджають: боязким чоловікам слід подумати двічі, перш ніж прийняти рішення бути присутнім на пологах своєї дружини. Чоловік зі слабкими нервами не тільки не дочекається закінчення процесу, але може на довгий час впасти в депресію і втратити інтерес до сексу.

Практика прісутствованія майбутніх батьків на пологах отримала популярність в 90-их роках. При чоловіках навіть робили кесарів розтин. Однак після цього більшості молодих татусів була потрібна психологічна допомога.

Один з лікарів провідного пологового будинку в Нью-Йорку пояснив: "Після появи на світ дитини чоловіки зізнаються, що не очікували, що під час пологів так багато крові. Часто вони називають цей процес" жахливим ", і на цьому тлі у них з'являються психологічні проблеми . Деякі навіть починають відчувати дискомфорт під час близькості з дружиною і частково втрачають інтерес до сексу ".

За статистикою кілька років тому майже 60% майбутніх батьків були присутні при народженні своєї дитини, зараз цей показник знизився до 30%.

Loading...